O nas

Firma

Firma Bialcon istnieje na rynku odzieżowym od 1992 roku, stworzona została przez Barbarę Chwesiuk, która do dnia dzisiejszego jest Dyrektor Kreatywną marki. Obecnie firma posiada sieć sprzedaży liczącą 70 salonów firmowych w całej Polsce, a także poza jej granicami. Siedziba i główny zakład produkcyjny znajdują się w Białej Podlaskiej. Wszystkie ubrania charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem oraz niebanalnymi fasonami, są odpowiednie zarówno do biura, na spotkanie biznesowe, ale sprawdzą się także w casualowych stylizacjach. Dzięki różnorodności oferowanych modeli każda kobieta znajdzie sposób na stworzenie swojego, indywidualnego stylu.

Nagrody

W latach: 2014 oraz 2018 jakość szytych ubrań została doceniona przez Polską Akademię Mody, która przyznała firmie Bialcon prestiżową statuetkę „Złota Pętelka”, ponadto marka ma na swoim koncie nagrody oraz wyróżnienia, takie jak: „Retail Marketing Awards” w kategorii Najlepszy sklep z branży modowej 2010r., „Marka Lubelski”, „Gazele Biznesu”, dwie statuetki Ambasadora Wschodu, „Wawrzyn Podlasia”, „Gepard Biznesu 2016”, Nagroda Biznesu “Lider Przedsiębiorczości” – przyznawaną przez Bialskopodlaską Izbę Gospodarczą, „Dobre bo Bialskie” i wiele innych.

Komfort i wygoda

Wszystkie nasze działania podejmujemy przede wszystkim z myślą o klientkach – aby czuły się w naszych ubraniach komfortowo i kobieco, dlatego w trosce o jakość naszych strojów zdecydowaliśmy się na produkcję w Polsce. Obecnie firma zatrudnia blisko 250 osób, które z pasją i niezwykłym zaangażowaniem dbają o każdy etap powstania kolekcji – od projektu do produktu ostatecznego. Dzięki temu jesteśmy pewni, że produkowane przez nas ubrania są perfekcyjnie wykonane i spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet.

Rabarbar

Każdy sezon stanowi dla nas nowe wyzwanie, ponieważ tworzymy kolekcje składające się z około 500 wzorów. Dzięki temu kontrahenci mają szeroki wybór produktów i mogą zdecydować się na te, które najbardziej odpowiadają wymaganiom ich klientek. W 2010 roku firma zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę o dodatkową markę Rabarbar. Kolekcja jest skierowana do osób, dla których moda stanowi wyzwanie i jest formą zabawy, eksperymentowania z różnymi stylami i konwencjami. Cechami charakterystycznymi marki Rabarbar jest wzornictwo odwołujące się do polskiej kultury, zwłaszcza ludowej oraz elementy rękodzieła.

© Bialcon. All Rights Reservede-commerce platform by: