Dostawa i płatności

Oferowane formy transportu:


Przesyłki o wartości powyżej 500 zł są wysyłane na nasz koszt- nie dotyczy przesyłek za pobraniem.
Pamiętaj! Masz 7 dni na opłacenie zamówienia, po tym czasie zamówienie zostanie automatycznie anulowane!
Realizujemy wysyłkę jedynie na terenie kraju.

KURIER GLS

Przesyłka normalna 11.00 pln 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki


Za pobraniem 20.00 pln 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki


W obliczu pandemii koronawirusa COVID-19 GLS Poland przygotował dodatkowe możliwości, dzięki którym Odbiorcy mogą otrzymać paczki w bezpieczny sposób.
Odbiorcy mają do dyspozycji następujące opcje :

Odstawienie paczki w bezpieczne miejsce przy wykorzystaniu usługi FlexDeliveryService.
Dzięki niej każdy Odbiorca, którego adres mailowy został podany przez Nadawcę podczas wystawiania etykiety adresowej do przesyłki, otrzyma wiadomość email z linkiem umożliwiającym wybór opcji dostawy. Po kliknięciu w podany link Odbiorca może za darmo nie tylko zmienić adres czy datę doręczenia, ale ma również możliwość wyboru wyrażenia zgody na pozostawienie przesyłki bez podpisu na terenie adresu dostawy. Dzięki temu paczka może być dostarczona np. pod drzwi czy na taras. Wyznaczone miejsce musi być jednak zabezpieczone m.in. przed dostępem osób trzecich czy deszczem.
Doręczenie z potwierdzeniem odbioru paczki za pomocą kodu PIN.
Jeśli Nadawca udostępni nam numer telefonu Odbiorcy oraz korzysta z usługi InfoCourierService, adresat otrzyma wiadomość SMS z numerem telefonu do kuriera oraz z czterocyfrowym kodem, za pomocą którego będzie mógł odebrać przesyłkę bez konieczności podpisywania się na skanerze. Dzięki temu doręczenie będzie możliwe także np. przez drzwi, jeśli Odbiorca będzie objęty kwarantanną.

PACZKOMATY INPOST 24/7

Przesyłka normalna 12.00 pln 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

INPOST KURIER

Przesyłka normalna 13.00 pln 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłki

Za pobraniem 20.00 pln 1-2 dni roboczych od momentu nadania przesyłkiOferowane metody płatności:

PŁATNOŚĆ ONLINE

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamówienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu Przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z którego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności. Możesz również skorzystać z płatności Blik lub odroczonej płatności PayPo.

PRZELEW TRADYCYJNY

Forma płatności dla klientów, którzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placówce banku lub na poczcie.Po realizacji zamówienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na który należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia . Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamówienia.

Nasz numer konta do wpłaty:
MBank 91 1140 1094 0000 4174 3500 1010

KARTA KREDYTOWA

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL.
Karty płatnicze obsługiwane przez Przelewy24 to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB oraz POLCARD.

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM

Forma płatności dla klientów, którzy chcą opłacić zakup przy odbiorze przesyłki od kuriera.

PAYPO-KUP TERAZ ZAPŁAĆ ZA 30 DNI


Jak to działa?


1. Złóż zamówienie i opłać je za pomocą PayPo. Opcja ta jest dostępna dla zamówień do 1000 pln.


2. Na stronie PayPo zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiego formularza, aby PayPo mogło zapłacić za Ciebie rachunek.


3. Twoje zamówienie zostanie wysłane za pośrednictwem wybranego przez Ciebie przewoźnika.


4. Od momentu złożenia zamówienia masz 30 dni na jego opłacenie. Możesz też dokonać zwrotu zamówienia, nie ponosząc kosztów zakupu.