Kariera

KARIERA W BRANŻY MODY

Moda zawsze była Twoją pasją i widzisz swoją ścieżkę kariery w branży fashion? Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń – zapraszamy do Zespołu Bialcon! Wierzymy, że nie tylko wykształcenie w danym kierunku, ale również entuzjazm i praktyka są podstawą sukcesu.

Firma BIALCON to ponad 25 lat pracy Ludzi, którzy ją stworzyli od podstaw, wspólnie ucząc się i wyciągając wnioski. Uwielbiamy łączyć talent z pracą tak, aby razem realizować nowe pomysły i wyzwania. Chcesz stworzyć z nami coś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Firma BIALCON siedzibę główną oraz zakład produkcyjny ma zlokalizowany w Białej Podlaskiej. To właśnie na wschodzie Polski tworzone są kolekcje BIALCON, RABARBAR oraz linie specjalne jak BIALCON ART czy RABARBAR BLACK.
Magazyn Główny oraz Sklep Internetowy zlokalizowane są również w Białej Podlaskiej przy ulicy Celników Polskich 14.


BIALCON to wiele ścieżek rozwoju kariery, między innymi:

  • Personel Salonów Sprzedaży w Polsce
  • E-commerce
  • Dział Projektowy i Konstrukcji
  • Sprzedaż Hurtowa i Eksport
  • Marketing i Komunikacja
  • Szwalnia

Ludzie są siłą BIALCON. To dzięki ich pozytywnemu nastawieniu i kreatywności możemy wspólnie realizować cele. W BIALCON cenimy zarówno młodzieńczy entuzjazm do nieszablonowego rozwiązywania zadań – jak i wieloletnie doświadczenie oraz płynącą z nią wiedzę o rynku i branży.

CV drogą mailową, ze wskazaniem temacie wiadomości działu jakiego dotyczy zgłoszenie, prosimy kierować na adres:

Adres mailowy: sekretariat@bialcon.pl

Zapraszamy też do odwiedzenia naszego profilu na Linkedin