Slider

Najnowsze wpisy

 

 

BIALCON kolekcją Wiosna-Lato 2023 zabiera nas w podróż do egzotycznych miejsc. 

Inspiracje Afryką widać w wyraźnym zapożyczeniu afrykańskich deseni, przyciągających uwagę swoją różnorodnością i intensywnością barw. Dziedzictwo kulturowe kontynentu przejawia się również w nawiązaniu do etnicznego rzemiosła tekstylnego oraz w łączeniu ziemistych, ciepłych kolorów z nowoczesnymi formami kobiecych outfitów. Mariaż Afryki z Europą przyniósł niezwykły efekt – powstały niebanalne, wygodne i eleganckie ubrania. 

W sezonie letnim stawiamy na komplety, pełne stylizacje. Na uwagę zasługują przede wszystkim rozwiązania funkcjonalnością zastępujące suknie. Lekki, jasny garnitur z naturalnych tkanin, a także spodnie z kamizelką to komfortowa alternatywa dla tradycyjnych wizytowych stylizacji.

Slider

Sama forma sukienki została przedefiniowana. Trendem na nadchodzące lato są również sukienki z kapturami, które także mają swoje egzotyczne korzenie. Zwiewne tkaniny i luźne fasony to gwarancja niewymuszonego stylu. Dziś już nikogo nie dziwią piżamy i szlafroki noszone na co dzień do szpilek czy sandałów. 

W BIALCON nie zabraknie także printów typu patchwork czy wzorów i kolorów charakterystycznych dla mody ery „dzieci kwiatów”. 

W sezonie Wiosna-Lato 2023 oprócz wpływów Czarnego Lądu pojawiają się elementy kubańskiego stylu, takie jak kubański kołnierzyk czy sukienki maxi w duchu havana style. 

Kolekcja BIALCON zachęca do eksploracji dalekiego świata oraz czerpania z jego kolorów i różnorodności. Dominują kolory egzotycznych przypraw i owoców, wręcz czuć w powietrzu zapach marokańskiego targu. 

Daj się zatracić w tej egzotycznej przygodzie!

Zobacz jak powstają Twoje ubrania

Czy kupując ubrania, zwracasz uwagę na to, co jest napisane na ich metce? Jeśli nie, czas to zmienić. Kompletując garderobę należy wziąć pod uwagę nie tylko fason i kolor ubrań, ale też i rodzaj materiału, z którego zostały uszyte. Dzięki temu będziesz wiedziała, jak je prać i prasować, czy są one odporne na odkształcanie, czy przepuszczają powietrze. Wszystko to ma wpływ na to, jak długo posłuży Ci szyfonowa bluzka czy sukienka z lnu oraz jaki komfort noszenia Ci zapewni. Oto krótka charakterystyka materiałów odzieżowych.

Instagram #Bialcon_Brand